suknie ślubne

Marzeniem każdej dziewczyny jest przeżyć dzień ślubu w olśniewającej sukni ślubnej. Już od najmłodszych lat oglądamy magazyny ślubne i wyobrażamy sobie jak ten dzień będzie wyglądał w naszym przypadku. W salonach możemy podziwiać najróżniejsze suknie ślubne, których moda zmienia się z każdym sezonem. Jeszcze niedawno królowały białe długie suknie ślubne w stylu księżniczki, z bogato zdobionym gorsetem.

Im więcej miały kryształków Swarovskiego przyszytych do materiału, tym lepiej. Chodziło o to, aby błyszczeć i wyglądać jak prawdziwa księżniczka.  Dziś modne są zdecydowanie skromniejsze suknie ślubne, na wykonanie których użyto dobrej jakości materiały. Kolor biały również nie jest już dominujący. W zależności od karnacji i typu urody panny młodej można zdecydować się na suknie w kolorze écru lub kości słoniowej, albo zdecydować się na zupełnie zaskakujący kolor, na przykład szmaragdowy czy czerwony. Wybór najpiękniejszej sukni ślubnej na ten wyjątkowy dzień nie jest wcale łatwym zadaniem. Choć wyobrażamy sobie od najmłodszych lat jak ma wyglądać ta uroczystość i nasza kreacja, to kiedy zjawiamy się w salonie sukien ślubnych i z setek egzemplarzy musimy zdecydować się na jeden, okazuje się, że to bardzo trudna decyzja.

Na szczęście co sezon również w modzie ślubnej zmieniają się obowiązujące trendy, więc warto zaglądać do magazynów ślubnych i specjalnych portali internetowych zajmujących się tematyką ślubną aby zaczerpnąć trochę inspiracji i podpowiedzi ze strony specjalistów. Pamiętajmy jednak, że dzień ślubu to przede wszystkim nasza uroczystość, pozostańmy wiec wierni swoim gustom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *